Profesjonalne odświeżacze powietrza

Producenci profesjonalnej chemii bezustannie prześcigają się w tworzeniu innowacyjnych środków pomagających w utrzymaniu czystości. Prężnie rozwijającą się grupą produktową są odświeżacze powietrza. Co je wyróżnia na tle ogólnodostępnych odświeżaczy? Przede wszystkim długotrwałość, ekonomiczność i intensywność. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla nas czyste i pachnące powietrze. Trzeba się zastanowić czy nie warto zmienić dotychczas używany odświeżacz na produkt profesjonalny.

odswiezacze powietrza

Kala Chanti – numer jeden w śród odświeżaczy powietrza

Prym na rynku Polskim w dziedzinie odświeżaczy wiedzie producent z Legnicy, firma Kala. Od 15 lat tworzą olejki zapachowe do pomieszczeń na bazie perfum i zapachów naturalnych. Szeroka gamma zapachów zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Chcesz poczuć nutkę orientu ze szczyptą korzennych przypraw? A może odrobinę tajemniczości z ekskluzywnym Patchouli? Dla koneserów światowych perfum polecamy zapach Si inspirowany zapachami Giorgio Armani lub Delice, który powstała na bazie perfum Dolce & Gabbana, a dla Panów polecamy Denim. Dla osób ceniących naturalne zapachy producent przygotował ciekawe połączenia kwiatów i owoców: kwiatowy sen, owocowa pasja, japońska wiosna. Po męczącym dniu można spocząć pod drzewem sandałowym lub cieszyć się zapachem świeżego prania wcale go nie robiąc. Kala skupiła się na potrzebach klienta i spisała się wyśmienicie.

Royal Air Magic – odświeżacz powietrza sprawdzony w wielu sytuacjach

Kolejnym producentem, na którego warto zwrócić uwagę, jest Royal. Polski producent chemii profesjonalnej, a w bogatej ofercie chemii do mycia i czyszczenia znajdziemy odświeżacz powietrza Air Magic. Dostępny w sześciu oryginalnych zapachach: klasyczna, świeża, cytrusowa Zielona Herbata, słodka soczysta Nektarynka, pachnące cynamonem i goździkami Deli, subtelne i elegancie Siciliano, Gucino lub Lacostino. Odświeżacze można stosować w domu, samochodzie i wszędzie tam, gdzie mamy ochotę zmienić otaczające nas powietrze. W niewielkich ilościach można stosować w odkurzaczach z filtrem wodnym lub klimatyzatorach.

odświeżacz clinex

Clinex – wielowarstwowe zapachy i neutralizator

Mówić o profesjonalnych produktach do odświeżania powietrza nie możemy pominąć marki Clinex, która również w swej grupie asortymentowej mocno postawiła na odświeżacze. Są to środki na bazie olejków zapachowych o przedłużonym czasie uwalniania. Clinex Scent to wyrafinowana linia zapachowa, więc jeśli szukasz wielowarstwowego zapachu to doskonały wybór. Możesz w Słoneczny Dzień dać się porwać Tasmańskiemu Czarowi lub udać się na Alpejską Łąkę. Dla bardziej wyrafinowanych czeka„Paryski Wdzięk”. Producent może się również pochwalić doskonałym neutralizatorem zapachu. Eliminuje nieprzyjemne zapachy. Cały proces polega, na łączeniu się nano cząsteczek srebra z cząsteczkami przykrego zapachu tworząc przyjemną dla nas woń.

Kilka ważnych uwag

Odświeżacze są intensywne, a używanie jakiegokolwiek z nich powinno być ostrożne. Większość produktów zawiera olejki zapachowe i mogą zostawić tłuste plamy, dlatego też zaleca się używania odświeżacza w niewidocznych miejscach. Nośnikiem zapachu, w większości, profesjonalnych odświeżaczy jest woda, ale istnieją produkty na bazie alkoholu. Odświeżacze zawierające alkohol są bardzo intensywne, a prawidłową woń można poczuć po rozpyleniu w powietrzu. Profesjonalne odświeżacze mogą Państwo zakupić na stronie www.drip.com.pl .

W innych naszych artykułach mogą się Państwo dowiedzieć o kilku fajnych produktach do czyszczenia i mycia gresu, a także o produktach dedykowanych do kuchni i obszarów spożywczych. W dzisiejszych czasach niesłychanie ważny jest temat dezynfekcji, podstawowe informacje znajdą Państwo w jednym z artykułów o preparatach do odkażania. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w zakresie utrzymania czystości, sprzątania lub czyszczenia to zapraszam do zakładki kontakt.

Platformy blogowe
Socials :
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial