Nilfisk – maszyny do mycia posadzek

Profesjonalne zmywarki do posadzek

Firma Nilfisk to jeden z największych na świecie producentów sprzętu do sprzątania. W swojej ofercie posiada urządzenia do użytku domowe ale również profesjonalnego. W ofercie producenta znajdą Państwo: elektryczne i bateryjne zmywarki do posadzek, różnego rodzaju odkurzacze, generatory pary oraz myjki ciśnieniowe. Dzisiaj głównym tematem będą automaty szorująco zbierające. Postaramy się Państwu przybliżyć zagadnienie jak najdokładniej, opiszemy grupy oraz zalety poszczególnych rozwiązań ale najpierw krótko o samym producencie oraz jego działalności

Firma Nilfisk to szwedzka marka która produkcję i sprzedaż sprzętu do sprzątania rozpoczęła ponad 100 lat temu. Jako jedni z pierwszych wprowadzili do powszechnego użytku odkurzacze i myjki do podłóg. Swoją działalność prowadzą w na całym świecie, a ich polityka pro środowiskowa może być wzorem dla innych. Cała technologia produkcji oparta jest o wytyczne ONZ, czyli Celów Zrównoważonego Rozwoju(SDG). Firma Nilfisk działa aktywnie w obrębie dyrektyw dotyczących: Zdrowie i dobre samopoczucie, Odpowiedzialna produkcja i zużycie oraz Działania w zakresie klimatu. Nilfisk to nowoczesna firma która dba o środowisko i produkuje sprzęt do sprzątania najwyższej jakości.

Małe elektryczne automaty szorująco-zbierające

W kategorii małych automatów szorująco zbierających znajdą Państwo elektryczne i bateryjne urządzenia do mycia podłóg które zostały przystosowane do sprzątania zarówno w domu jak i małym sklepie, gabinecie, salonie usługowym, małym kościele lub biurze. Wszystkie urządzenia są proste i intuicyjne w obsłudze. Małe automaty charakteryzuje kompaktowość i mobilność, możemy je spakować do samochodu osobowego. W zależności od modelu, w ofercie producenta znajdziemy urządzenia o szerokości czyszczenia mieszącej się w przedziale od 31 do 43 cm. Pojemność zbiorników jest jeszcze bardziej zróżnicowana. Spotkamy tutaj urządzenia o pojemności zbiorników wynoszącej od 3 do 30 litrów. W największym urządzeniu z małych automatów szorująco-zbierających mamy kilka fajnych gadżetów. Są to elektroniczny dozownik chemii, automatyczne zakładani i zdejmowanie szczotki oraz system startu jednym przyciskiem.

W szczególności warto zwrócić uwagę na SC 351 B lub SC 401 w wersji Full PKG. Z pewnością te urządzenia same się obronią. Jeśli ktoś szuka naprawdę małego urządzenia myjącego to powinien się zainteresować Nilfisk SC 100. Jest to automat elektryczny o pionowej budowie. Wyglądem przypomina trochę odkurzacz kolumnowy. Jego główną zaletą jest mały rozmiar i dokładność czyszczenia. Podobnie jak we flagowym modelu wszystko możemy uruchomić jednym przyciskiem. One Touch to coś bardzo fajnego.

Średnie i duże pchane szorowarki do posadzek

W tej klasie znajdą sie zmywarki do posadzek które poradzą sobie bardzo dobrze na takich powierzchniach jak beton, wszystkie rodzaje płytek kamiennych, gresu i terakoty oraz PCV i linoleum. Tej klasy automaty najczęściej można spotykać w sklepach i marketach wielkopowierzchniowych ale to nie jedyne miejsce. Automatów tych mogą używać firmy usługowe i sprzątające, zakłady produkcyjne, oraz różnego rodzaju administracja. W zależności od potrzeb możemy wybrać miedzy mniejszymi i większymi urządzeniami, różnice są spore. W tej klasie dominują urządzenia których szerokość czyszczenia wynosi od 50 do nawet 70 cm. Zmywarki te pomieszczą nawet 100 litrów roztworu. Co jeszcze możemy tutaj znaleźć? A no wiele, Nilfisk na prawdę się postarał. Urządzenia zaopatrzono w następujące technologie : system inteligentnego przepływu, dozowanie Ecoflex, możliwość dociśnięcia szczotki, programowalne ustawienia oraz wiele innych wygodnych i ciekawych rozwiązań.

Jakie urządzenia można polecić? Jeśli szukamy czegoś taniego i wydajnego to polecamy bardzo SC 430, mały zwrotny automat o szerokości czyszczenia równej 50 cm. Uwaga! W wersji podstawowej wyposażony w baterie i ładowarkę. Prawdziwy hit. Jeśli szukamy bardziej zaawansowanego automatu to polecamy SC 500, a do ciężkiej pracy SC 800. Oba urządzenia, to maszyny premium w swojej klasie. Maszyny wyposażone w silnik trakcji, są bardzo zwrotne i lekkie w prowadzeniu oraz możliwość doposażenia w różne fajne rozwiązania.

Maszyny mogą Państwo kupić o autoryzowanego przedstawiciela marki Nilfisk, w firmie BHF Harendarczyk. Firma BHF posiada swój sklep internetowym gdzie mogą Państwo przejrzeć ofertę wszystkich urządzeń marki Nilfisk i Viper. Viper to ekonomiczna, produkowana w Chinach, marka profesjonalnych urządzeń do sprzątania. Linko do sklepu z maszynami do mycia posadzek. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć na temat mycia i sprzątania zapraszamy do lektoru. W jednym z artykułów opisujemy technologię mycia gresu, w innym do do mycia posadzek kamiennych.

Platformy blogowe
Socials :
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial